bez použití hypnózy

Tyto kurzy regresní terapie jsou určeny pro každého, není třeba nějaké speciální vzdělání, či příprava před kurzem.

Pevně věřím, že se každý člověk dostane ve správný čas k té správné metodě, kterou zrovna potřebuje, která je pro jeho vývoj v tu danou chvíli to nejlepší. Přes ní se může dostat k jiné a k dalším. To však neznamená, že by jedna metoda byla lepší než druhá, ale je to ta, která je v danou chvíli pro něj ta nejlepší.

  • Kurzy regresní terapie jsou určeny pro ty, kteří si myslí, že nesou plnou odpovědnost za svůj další osud, chtějí něco změnit, a vědí, že to za ně nikdo neudělá.
  • Pro ty, kteří se chtějí naučit tuto techniku.
  • Kteří chtějí čistit svou karmu, a podívat se, co je hlubší příčinou jejich problémů a potíží.
  • Pro každého, kdo chce lépe poznat sám sebe.

Pro toho, kdo se chce potkat s dušemi, které zná z minulých životů, protože na kurzech se často setkají lidé, kteří se z minulosti znají a bývají to krásná a dojemná setkání. Často se na sebe kouknou dva lidé, kteří se v tomto životě neviděli a na kurzu se hned baví, jako by se znali spoustu let a byli nejlepšími kamarády. Na kurzech je atmosféra, jako když se sejde stará rodina, rodina duše.

  • Kdo se chce ponořit do práce a řešit si svoje problémy tak, aby se již nevracely, nebyly.
  • Kdo chce účinně a smysluplně pomáhat druhým lidem.
  • Pro ty, kdo chtějí vědět, kdo skutečně jsme.
Jsou určeny pro ty, kteří mají například tyto potíže:

Únava, chronické bolesti, deprese, poruchy spánku, apatie, zuřivost, vztek, úzkosti, citlivost na kritiku, strach mluvit před lidmi, nízké sebevědomí, vše odkládáte, stres, závislosti, smutek, ztráty, potíže se sexem, „něco“ vás drží zpátky, opakují se vám stále stejné problémy, máte pocit, že si s určitým člověkem musíte něco “vyřídit”, máte nepřiměřený strach z určitých situací, věcí, událostí nebo lidí, vadí vám konkrétní osoba nebo určitá činnost a nevíte proč, cítíte bolest v určité oblasti, ale nevíte jakého je původu, např.máte pocit, že jste “ráno vždycky jako rozlámání”, nebo “máte nepříjemný pocit, jako by vás někdo uhodil, bodnul?”, “cítíte se jako přiškrcení” apod. (pozor, neplést si s diagnostikou), bolesti hlavy, krku, zad, ramen, rukou, nohou, kloubů, žaludku, břicha, poruchy spánku, problémy s dýcháním, ztráta energie, neurózy, únava, úzkost, pocity strachu z výšek, hloubek, lidí, vody, hmyzu, uzavřených nebo volných prostor,
o život, ze smrti, že mě nikdo nemá rád, neschopnost koncentrace, smutek, apatie, nejistoty, poúrazové stavy, psychospirituální krize, vztahové problémy, vztek, pláč, lítost, nedostatek sebevědomí, smutky, závislosti, opakující se problémy, alergie, migrény, stres, astma, ekzémy a další.